InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Merchandiser

Miejsce pracy: Pyskowice, Knurów

Merchandisera

ZADANIA:
- Działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta.
- Dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu,
- Kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
- Kontrola ważności przydatności produktów do spożycia,
- Zapewnienie należytej estetyki ekspozycji,
- Sezonowa inwentaryzacja produktów,
- Komunikacja z strukturami sprzedażowymi klienta,
- Raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

WYMAGANIA:
- Aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
- Komunikatywność,
- Silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
- Doświadczenie w pracy merchandisera będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
- Zlecenia merchandisingowe dla znanej marki.
- Atrakcyjne wynagrodzenia,
- Pracę dla firmy o uznanej marce,
- Odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy do raportowania wyników pracy).

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dlaczego właśnie Interkadra?
Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.