Merchandiser - praca sezonowa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opole

Miejsce pracy: sklep Media Markt w Opolu (ul. Sosnkowskiego)

Opis stanowiska:
- 1 wizyta w tygodniu
- wykładane gier na półki
- dbanie o prawidłową ekspozycję gier komputerowych na półkach
- prawidłowe rozstawienie materiałów marketingowych związanych z premierą lub promocją gier na PC, PS4 i Xbox

Praca w 1 wybrany dzień: środa, czwartek lub piątek
Czas pracy: 1-2h, dowolne godziny w zakresie otwarcia sklepu

Nie wymagamy doświadczenia :) wystarczy dyspozycyjność 1h w tygodniu.

Mile widziane osoby ze statusem studenta. Jest to oferta pracy sezonowej na ok 2 miesiące.

W zamian oferujemy:

  • umowę zlecenie podpisywaną z Adecco Consulting do września 2019
  • stawkę brutto za h - 15 PLN +( 5 zł za wypełnienie raportu on-line)
  • elastyczny wybór dnia i godziny pracy
  • aplikację do raportowania
  • wizytę szkoleniową w sklepie (wdrożenie w obowiązki i obsługę aplikacji mobilnej)

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Numer referencyjny: Merch/OPL/06.2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.