Merchandiser - doradca klienta

InterKadra Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • przygotoanie miejsca pracy: rozłożenie produktów na półkach zgodnie ze standardami
  • zapewnienie obecności produktów: kontrole magazynowe, sporządzanie zamówień
  • zatowarowanie półki: pozyskanie najlepszych półek sprzedażowych, odpowiednia ekspozycja, kontrola terminów przydatności, dbanie o nienaganny wygląd produktów
  • przygotowanie właściwych oznaczeń cenowych i promocyjnych
  • promocja towaru
  • aktywna rekomendacja i sprzedaż
  • raportowanie

Wymagania:

  • znajomość podstawowych technik sprzedaży i zachowań konsumanckich
  • wiedza nt merchandisingu
  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (przedstawiciel handlowy, merchandizer, sprzedawca)
  • prawo jazdy kat. B
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowe i pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • 4 dniowe szkolenie w siedzibie Klienta (koszty podróży i noclegu pokrywa pracodawca)
  • niezbędne narzędzai pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.