Merchandiser asortymentu spożywczego

InterKadra Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:

  • działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta (pn-sob w godz. 6:00 - 8:00)
  • dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu.
  • kontrola stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
  • kontrola ważności przydatności produktów do spożycia,
  • zapewnienie należytej estetyki ekspozycji,
  • sezonowa inwentaryzacja produktów,
  • komunikacja z strukturami sprzedażowymi Klienta,
  • raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
  • elastyczność, motywacja do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o uznanej marce
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość awansu,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • odpowiednie narzędzia pracy (służbowy telefon do raportowania wyników pracy)
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.