Opis stanowiska pracy

Grupa kapitałowa KORBANK S.A. - jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na Dolnym Śląsku, twórca pierwszego na świecie, opartego o system Android dekodera STB z wejściem światłowodowym (GPON) oraz pierwszego w Polsce systemu IPTV opartego o protokół unicast oraz poszukuje osoby na stanowisko:
Menedżer Sprzedaży
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i wdrożenia platformy telewizyjnej AVIOS oraz urządzeń KORBOX
Zakres obowiązków:
- sprzedaż unikatowego na skalę światową produktu w segmencie IPTV
- budowanie bazy danych firm współpracujących
- kontakty bezpośrednie z kluczowymi Klientami
- tworzenie raportów i analiz

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- dobra znajomość branży rozwiązań IT w zakresie telewizji cyfrowej
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów z branży IT, zwłaszcza w segmencie IPTV
- znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

- stałe zatrudnienie,
- praca w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet socjalny (multisport, prywatna opieka medyczna)
niezbędne narzędzia do pracy
współtworzenie strategii sprzedaży (w tym wpływ na udoskonalanie produktu)

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Grupa kapitałowa KORBANK S.A. - jeden z największych operatorów telekomu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż