Menedżer Sprzedaży / Key Account Manager

Risco Software Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Risco Software Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług IT? Chcesz pracować dla firmy posiadającej portfolio wielkich klientów?

Zapraszamy do Risco Software – 4. firmy tworzącej systemy informatyczne dla bankowości wg Rankingu IT@Bank za 2015 rok.  Dołącz do nas!

Poszukujemy osoby na stanowisko: Menedżer Sprzedaży / Key Account Manager

Główne zadania:

• Współtworzenie strategii i planu operacyjnego sprzedaży produktów firmy,

• Przygotowanie i realizacja planu pozyskiwania klientów,

• Prowadzenie procesów sprzedaży,

• Kontakty z klientami zgodnie z polityką sprzedażową i komunikacyjną firmy,

• Realizacja założonych celów sprzedażowych,

• Zarządzanie swoim czasem pracy.

Szukamy osób, które posiadają:

• Wykształcenie wyższe,

• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,

• Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i prowadzenia klienta w sektorze B2B,

• Znajomość mechanizmów rynkowych w branży IT,

• Bardzo wysoką kulturę osobistą,

• Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami naraz,

• Doskonałą organizację pracy, inicjatywę i zaangażowanie.

Jako dodatkowy atut traktujemy:

• Wykształcenie kierunkowe w obszarze IT, marketingu lub finansów i bankowości,

• Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług IT dla sektora finansowego,

• Odbyte szkolenia w zakresie obsługi klienta i technik sprzedaży,

• Rekomendacje z poprzednich miejsc pracy.

Oferujemy:

• Nowoczesne standardy i narzędzia pracy,

• Pracę w firmie z bardzo ciekawym portfolio Klientów (sektor finansowy),

• Współudział w projektach związanych z tworzeniem strategii sprzedaży, polityki produktowej oraz strategii marketingowej,

• Możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie organizacji swojej pracy,

• Atrakcyjne warunki pracy, w tym: konkurencyjne wynagrodzenie, pulę benefitów m.in. w obszarze nauki języków i opieki medycznej,

• Fantastyczną atmosferę w zespole i satysfakcję z pracy,

• I wiele innych korzyści...

Oczekujemy na Państwa zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Risco Software na potrzeby procesów rekrutacji.