Menedżer Rynku Sprzedaży - Wrocław

Training Spot

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy doradczo-szkoleniowej prowadzącej projekty w Polsce i na Ukrainie, której wsparcie biznesowe jest wysoko cenione zarówno przez światowe korporacje, jak i przez polskich przedsiębiorców poparte tytułem DOBRA MARKA 2013 - poszukujemy kandydatów na stanowisko Menedżer Rynku Sprzedaży

Poszukujemy osoby, dla której praca w sprzedaży jest pasją i sposobem na samorealizację, lubiącej wyzwania i dynamiczne środowisko, posiadającej wewnętrzną motywację do osiągania sukcesów.
Zadaniem zatrudnionej osoby będzie rozwijanie sprzedaży w swoim regionie sprzedaży w ścisłej współpracy z Trenerami/Konsultantami oraz działami wsparcia takimi jak logistyka, administracja itp.
Praca stacjonarna jest zorganizowana we wrocławskim oddziale firmy oraz terenowa w przypisanym regionie sprzedaży.
Idealni kandydaci powinni wykazać się doświadczeniem w efektywnej sprzedaży szkoleń oraz/lub projektów doradczych.

Wymagania

Poszukiwany kandydat:
• Zna język angielski lub niemiecki w stopniu minimum komunikatywnym
• Jest otwarty i optymistyczny
• Pewny siebie, łatwo nawiązujący kontakty i niezależny
• Zaangażowany, szczery, zorientowany na sukces
• Chcących rozwijać wiedzę z obszaru m.in. efektywności w zarządzaniu, sprzedaży, itp.
Jeżeli odpowiadasz naszym oczekiwaniom oferujemy Ci:
• Ciekawą pracę na dynamicznym rynku
• Szkolenie techniczne i sprzedażowe
• Aktywny zespół wspierający działania sprzedażowe
• Stałe wynagrodzenie z premią powiązaną z osiąganymi obrotami
• Do dyspozycji konieczne narzędzia pracy
Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery zawodowej i nie boisz się nowych wyzwań, prześlij do nas swoją aplikację (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny). Odpowiemy tylko wybranym osobom.

Prezentacja firmy

Nowopowstały ośrodek szkoleniowo konferencyjny, zaprasza do skorzystania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia roczna 10 tyś PLN
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia