Menedżer Projektu

Agencja Headhunters

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Aktualnie dla naszego Klienta, europejskiego lidera w branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Menedżera Projektu

Zakres głównych obowiązków:

- Bezpośredni nadzór i zarządzanie pracą zespołu podległych pracowników w oparciu o wymagania kontraktów, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości

- Budowanie długoterminowych relacji z klientem

- Bieżąca analiza powstających projektów, nadzór nad dokumentacją zarówno techniczną, prawną jak i finansową projektu w celu uskuteczniania i doskonalenia ich jakości

- Koordynowanie i zarządzanie przebiegiem prac z podwykonawcami

- Sporządzanie raportów

- Kształtowanie i utrzymywanie relacji ze wszystkimi działami firmy

- Ciągła analiza rynku

- Ocena końcowa obiektu do ostatecznego przyjęcia

Wymagania

- Wykształcenie wyższe w kierunku związanym z budownictwem - warunek konieczny

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny

- Dyspozycyjność i chęć do pracy na terenie całego kraju

- Bardzo dobra znajomość AutoCad

- Biegła obsługa programu Excel - w szczególności przy budowie raportów i ich analiz

- Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie

- Umiejętność organizacji własnej pracy

- Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i logiczne

- Mile widziane uprawnienia budowlane

- Prawo jazdy kat B.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie