IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Menedżer Produkcji

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zagórz

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania / obowiązki:

  • Planowanie i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych z uwzględnieniem bezpieczeństwa pracy;
  • Zarządzanie procesem planowania i realizacji produkcji;
  • Odpowiedzialność za realizację produkcji na czas;
  • Zarządzanie grupą pracowniczą;
  • Zwiększanie zdolności produkcyjnej poprzez nadzór nad zespołem oraz parkiem maszynowym;
  • Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych;
  • Praca ze wskaźnikami;

Oczekiwania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe technicze;
  • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych - mile widziane;
  • Znajomość narzędzi lean manufacturing;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego;
  • Umiejętności organizacyjne, orientacja na cele, odpowiedzialność.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą/grupą produkcyjną;
  • Znajomość MS Office.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do wakacji, paczki świąteczne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.