Menedżer ds. Zakupu Wierzytelności (miejsce pracy: Niemcy)

Antal International Sp. z o.o.

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

- Udział w transakcjach i zakup portfeli wierzytelności od banków oraz innych instytucji;

- Prowadzenie rozmów handlowych z klientami i zapewnienie wysokiej jakości obsługi;

- Identyfikacja nowych, potencjalnych klientów i nawiązywanie relacji biznesowych oraz ich trwałe utrzymywanie,

- Analiza trendów rynkowych, prospektów sprzedażowych i rekomendacja działań prowadzących do realizacji planów sprzedaży,

- Przygotowywanie ofert oraz prezentacji dla klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych (zarząd),

- Integrowanie nowych produktów/usług z aktualną ofertą,

- Odpowiedzialność za poziom jakości obsługi oraz satysfakcji klientów,

- Aktywny udział w procesach negocjacji.

Wymagania:

- Minimum 3-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą lub na podobnych stanowiskach w bankowości, windykacji, ubezpieczeniach,

- Wysoki stopień samodzielności w skutecznym planowaniu i realizowaniu założeń handlowych,

- Nieszablonowe podejście w penetrowaniu potencjału rynku,

- Wysoka kultura osobista i "lekkość" w nawiązywaniu kontaktów,

- Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, znajomość technik sprzedaży, negocjacji,

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym),

- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

- Prawo jazdy oraz gotowość do częstych podróży służbowych,

Nasz Klient oferuje:

- Pracę pełną wyzwań w stabilnej firmie z możliwościami rozwoju w strukturach międzynarodowych;

- Niezbędne narzędzia pracy: tel. kom., laptop, samochód służbowy;

- Umowę o pracę z bardzo dobrym wynagrodzeniem stałym,

- Atrakcyjny system bonusowy uzależniony od wyników.

Prezentacja firmy

Dywizja Antal Banking & Insurance odpowiada za projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość