Menedżer ds. Rozwoju Rynku

Joanna Buczek

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy lider w swojej branży, obecny w Polsce od 2006 roku poszukuje osób na stanowisko:

Którego zadaniem będzie rozwój sprzedaży w segmencie klienta B2C oraz B2B.

Zapewniamy:

  • Jasne zasady współpracy i wynagrodzenia (część stała + prowizja)
  • Elastyczny czas pracy
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna)
  • Atmosferę sukcesu

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w zakresie budowania relacji biznesowych (minimum 2 lata)
  • Przedsiębiorczość i odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • Wysoki poziom etyki
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)

Aplikuj już dziś do firmy, gdzie masz realny wpływ na swój awans, zarobki i sposób pracy!

Prezentacja firmy

Firma usługowo-doradcza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta