Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem
- planowanie i nadzór nad wykonaniem planów zgodnych z celami i strategią firmy
- wsparcie Prezesa firmy
- nadzorowanie przestrzegania standardów firmy
- analiza grup docelowych, działań konkurencji i wyników sprzedaży
- podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

Poszukujemy:

- osób nastawionych na intensywną współpracę
- wytrwałych w dążeniu do wyznaczonych celów
- samodzielnych w działaniu
- kreatywnych i pomysłowych
- znających język angielski w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy:

- swobodę w samodzielnym podejmowaniu decyzji
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Krakowa
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- merytoryczne wsparcie w okresie adaptacji

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne, Praca Administracja / Sekretariat