Opis stanowiska pracy

Niezależna Kancelaria Finansowa oddział w Rybniku poszukuje kandydatów na stanowisko Menager Zespołu. Poszukujemy osób ambitnych, które będą budować swój własny zespół. Jeżeli nie chcesz pracować w korporacji i nie boisz się wyzwań, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś zainteresowany pracą w firmie z pomysłami sprzedażowymi – to ta praca jest dla Ciebie.

Wymagania

- doświadczenie w branży finansowej / ubezpieczeniowej
- umiejętności zarządzania zespołem sprzedażowym
- rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
- odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
- szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
- dbanie o jakość sprzedaży własnej i zespołu
- dokładność i sumienność

Prezentacja firmy

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych / Doradztwo fina... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse