Menadżer Zespołu

InterStrony

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą, która:
  • Posiada cechy prawdziwego lidera
  • Jest silnie zorientowana na pracę z ludźmi i ich satysfakcję z pracy
  • Potrafi planować, analizować  sprzedawać
  • Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

Wymagania

  • Zarządzania podległymi Konsultantami ds. Finansów Osobistych
  • Wykształcenia  wyższego (preferowane zarządzanie, finanse, ubezpieczenia)
  • Umiejętności planowania i realizacji celów sprzedażowych
  • Rocznego doświadczenia w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Motywacji do podnoszenia kwalifikacji menadżerskich

Oferujemy Tobie:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy
  • Profesjonale szkolenia menadżerskie prowadzone przez znanych Trenerów
  • Udział w naradach i planowaniu strategicznych działań dla firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej organizacji

Prezentacja firmy

Tworzenie stron internetowych, doradztwo w zakresie reklamy, PR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Top management