Menadżer sprzedaży/zakupów

LeasingTeam Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

  • • Planowanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych/zakupowych;
  • • Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad kluczowymi klientami firmy;
  • • Monitorowanie rynku, tworzenie sprawozdań na temat bieżącej sprzedaży;
  • • Współpracę w zakresie przygotowywania koncepcji marketingowych oraz sprzedażowych i zakupowych, tworzenie budżetów rocznych, ustalanie polityki cenowej;
  • • Rozliczanie projektów;

Od kandydatów oczekujemy:

  • • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego związanego z realizacją procesów sprzedażowych/zakupowych;
  • • Doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą/zakupami oraz zespołami ludzkimi;
  • • Wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego;
  • • Wysoko rozwiniętych kompetencji menadżerskich: skutecznego zarządzanie zespołem, motywowania i rozwoju, umiejętności strategicznego myślenia, kreatywności;
  • • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych;
  • • Samodzielności, dyspozycyjności, asertywności, zdecydowania;
  • • Umiejętność zarządzania projektami;
  • • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji kontraktów;

Oferujemy:

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • • Pracę w firmie o stabilnej pozycji w swojej branży;
  • • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management