Pałac Mortęgi Sp. z o.o.

Menadżer SPA & Wellness

Od: Pałac Mortęgi Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lubawa

W skład kompleksu pałacowego wchodzą m.in. hotel z 50 pokojami, 6 sal konferencyjnych, restauracja z wykwintną, regionalną kuchnią, 3 gabinety SPA, stadnina koni oraz hotel dla koni. Do dyspozycji gości są również XIX‐wieczny park, sala gimnastyczna, siłownia oraz zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych sala zabaw dla dzieci Kids Fun.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizować będzie szeroko pojęte działania sprzedażowe i marketingowe związane działem SPA i Wellness, zarządzanie podległym zespołem oraz ścisła współpraca z Biurem Marketingu w Centrali jak i budowanie dobrego wizerunku firmy.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i nadzór nad działalnością operacyjną SPA, Wellness
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego i kosztowego
  • Opracowywanie ofert z zakresu SPA
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług oraz dbałość o jakość i atrakcyjność oferty
  • Prowadzenie akcji promocyjnych
  • Zarządzanie, motywowanie oraz szkolenie podległego personelu
  • Obsługa Gości zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, szkolenia i motywowania personelu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem działu SPA & Wellness na stanowisku kierownika lub zastępcy
  • Wprowadzenie procedur i standardów pracy w swoim dziale
  • Dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
  • Rozumienie oczekiwań klientów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dbałość o wysoki standard obsługi gości
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi komputera i hotelowych systemów operacyjnych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Poza tym:

Znajomość najnowszych trendów promocji będzie atutem Doświadczenie w zarządzaniu promocją marki usługowej będzie atutem.

Mile widziane:

  • Znajomość lokalnego rynku hotelarskiego,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług SPA i odnowy biologicznej,

Co możemy zaoferować:

  • Możliwość poszukiwania oraz wprowadzania nowoczesnych rozwiązań marketingowych
  • Realizację ambicji zawodowych
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w realizacji ciekawych projektów marketingowych, w tym w kreacji nowych marek
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Bogaty pakiet socjalny m. in.: ubezpieczenie grupowe, nieodpłatne obiady w stołówce, bony świąteczne i inne

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.