Yellow Heads Polska Sp. z o.o.

Menadżer Produkcji

Od: Yellow Heads Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości

Yellow Heads Polska Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego działającą od 2002 roku, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej oraz wysokiej klasy specjalistów dla polskich i międzynarodowych firm na terenie całej Polski. Współpracowaliśmy dotychczas z firmami z wielu branż jak m.in.: FMCG, przemysł, farmacja, IT, usługi B2B.

Obecnie dla międzynarodowej firmy działającej od kilkunastu lat na rynku polskim zlokalizowanej

w Tomaszowie Mazowieckim, poszukujemy do nowoczesnego zakładu produkcyjnego samodzielnej i zorientowanej na wyniki oraz współpracę z ludźmi osoby stanowisko:

Menadżer Produkcji – Tomaszów Mazowiecki

Nr ref.: PM

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub chemia/technologia żywności.
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z organizowaniem i zarządzeniem ludźmi oraz procesami produkcji.
  • Ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i zadaniami w firmie produkcyjnej.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (będzie aktywnie wykorzystywana w pracy).
  • Udokumentowane sukcesy w samodzielnym i skutecznym zarządzaniu operacyjnym produkcją.
  • Umiejętność strategicznego zarządzania w skali własnego działu oraz całej organizacji firmy.
  • Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją.
  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu budżetem oraz kontroli jego wykonania, umiejętność analizy oraz interpretowania danych finansowych.
  • Duża charyzma i umiejętność budowania merytorycznego autorytetu wśród podwładnych.
  • Silna osobowość, wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i przywódcze.
  • Konsekwencja w realizacji zadań, kreatywność, innowacyjność, osoba wymagająca wobec siebie oraz podległego zespołu.
  • Umiejętność egzekucji założonych celów od podwładnych oraz ustalania priorytetów.
  • Praktyczna znajomość programu SAP i bardzo dobra pakietu MS Office.

Zadania:

  • Kompleksowe i efektywne zarządzanie zespołem oraz procesami produkcji w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Realizacja i optymalizacja założonych planów budżetowych, procesowych, kosztowych oraz organizacyjnych w obszarze produkcji.
  • Nadzorowanie terminowej i jakościowej realizacji planów produkcyjnych.
  • Wdrażanie i nadzór na procesami technologicznymi oraz stałe optymalizowanie kosztów prowadzonej działalności.
  • Nadzór nad całym procesem produkcyjnym do uzyskania gotowego produktu zgodnie z recepturami, procedurami zakładowymi, jakościowymi i bezpieczeństwa.
  • Tworzenie harmonogramówe realizacji zadań produkcyjnych z uwzględnieniem wszystkich istotnych informacji związanych z działaniem produkcji.
  • Uczestniczenie w kluczowych projektach prowadzonych w zakładzie produkcyjnym.
  • Sporządzanie raportów o stanie zaawansowania procesów, a w przypadku zakłóceń w realizacji harmonogramu podejmowanie działań zapobiegawczych.
  • Ocena metod produkcji, analizowanie i proponowanie nowych metod mających na celu polepszenie jakości produkowanych produktów oraz zwiększenie produktywności.
  • Inicjowanie nowych pomysłów pozwalających na zwiększenie określonych wskaźników biznesowych oraz ich realizacja po zatwierdzeniu przez przełożonych.
  • Codzienne dbanie o funkcjonowanie zakładu i bezpieczeństwo pracowników produkcji, śledzenie planów czasowych (harmonogramów) i kontrola kosztów.
  • Przestrzeganie zasad czystości i bezpieczeństwa w całym procesie produkcyjnym oraz procedurami prawnymi obowiązującymi na danym terenie.
  • Koordynowanie współpracy miedzy wydziałami przy przeprowadzaniu analiz technicznych i procesowych.
  • Raportowanie do Dyrektora Zakładu.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej organizacji produkcyjnej.
  • Szansa pozyskania interesującego doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.