Menadżer lokalu gastronomicznego

AP Uniapol Development

Poznań, wielkopolskie

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie obiektu gastronomicznego,
  • organizacja pracy oraz zarządzanie zespołem celem utrzymania odpowiedniego standardu oraz jakości świadczonych usług,
  • zarządzanie lokalem w sposób efektywny i zorganizowany,
  • rozwiązywanie bieżących problemów,
  • udział w planowaniu i zarządzaniu budżetem,
  • kontrola jakości produktów i wydawanych potraw,
  • zapewnienie pełnej satysfakcji obsługiwanych Gości,
  • pełna kontrola nad wynikiem finansowym lokalu.

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obiekcie gastronomicznym,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • kompetencje managerskie – umiejętność skutecznej motywacji i zarządzania zespołem,
  • kreatywność, innowacyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista.

Zapewniamy:

  • możliwość współtworzenia polityki firmy,
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.