Dla naszego Klienta, firmy z branży gospodarki odpadami, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

menadżer logistyki

Nr ref.: 35461
Praca stała
Lokalizacja: Zabrze

Zakres obowiązków:
  • monitorowanie, kontrolowanie i analiza procesów logistycznych, w szczególności bazy dostawców i kooperantów w zakresie sprzętu transportowego i technicznego, procesu składania zamówień i negocjacji warunków handlowych z dostawcami
  • monitorowanie, kontrolowanie i analiza kosztów logistycznych i kosztów transportu
  • rekomendowanie zmian w aktualnie funkcjonujących procesach logistycznych
  • tworzenie programów optymalizacyjnych dla całego obszaru logistyki
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją związaną z licencjami na transport, podatkiem od środków transportu i opłatami viatoll
  • sporządzanie niezbędnych raportów na potrzeby bieżące zarządu

Oczekiwania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale logistyki na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami
  • wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne lub logistyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa pakietu MS Office, przede wszystkim arkuszy kalkulacyjnych
  • doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych oraz wdrażaniu nowych systemów IT wspomagających zarządzanie logistyką
  • doświadczenie w negocjacjach z dostawcami sprzętu i usług serwisowych
  • umiejętność analizy kluczowych wskaźników (KPI) wykorzystania sprzętu
  • mile widziany Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy własnej i dyscyplina w realizowaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawa praca w środowisku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
  • praca w młodym, dynamicznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)