Menadzer Finansowy ds Marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG, poszukuję osoby na stanowisko Menadżer Finansowy ds Marketingu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za wsparcie marketingu i trade marketingu.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa organizacja z branży FMCG

Opis stanowiska

  • Analiza i ocena efektywności finansowej działań podejmowanych przez wybrany obszar biznesowy. Inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do zwiększenia efektywności finansowej.
  • Monitorowanie i analiza wyników finansowych wybranego obszaru biznesowego. Analiza finansowa otoczenia konkurencyjnego i kategorii w których operuje klient.
  • Analiza finansowa długofalowych trendów w strukturze profitowości firmy i proponowanie działań zwiększających efektywność całego portfolio firmy (dla obszaru marketingu).
  • Udział w tworzeniu strategii (zwłaszcza od strony finansowej) wybranego obszaru biznesowego.
  • Wsparcie merytoryczne w obszarze relacji z klientami zewnętrznymi (negocjacje, kontrakty, joint business plany itp.)
  • Wsparcie w zakresie planowania budżetów dysponowanych przez wybrany obszar biznesowy oraz analiza i kontrola ich wykonania (DME, budżety promocyjne, Trade Capex, rabaty handlowe, budżety kosztów stałych).
  • Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu stałe podnoszenie świadomości i wiedzy finansowej wśród partnerów biznesowych.
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie systemów zarządzania zgodnie z wizją swojego obszaru i strategią firmy.
  • Rozwój i nadzór nad podległym zespołem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne / finansowe), mile widziana CIMA / ACCA.
  • Doświadczenie w analizie finansowej / controllingu marek lub kanałów sprzedaży w kategorii FMCG lub podobnych, współpraca z funkcjami komercyjnymi,
  • Ogólny staż pracy minimum 6 lat w obszarze FMCG lub podobnych na stanowisku analityka finansowego lub kontrolera
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętność motywowania i rozwijania zespołu
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zespołu
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i strategiczne, łatwość pracy w warunkach niedobrego zdefiniowania problemów i ograniczonej dostępności danych
  • Umiejętność radzenia sobie ze złożonością na wysokim poziomie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Inicjatywa i umiejętność wdrażania zmian
  • Umiejętność wywierania wpływu
  • Dojrzałość biznesowa i wysoko rozwinięta umiejętność budowania relacji z osobami z różnych poziomów stanowisk

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • Praca dająca możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy z najlepszymi współpracownikami
  • Bogaty pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page