Menadżer ds. umów najmu (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za negocjacje umów najmu dla lokali użytkowych na terenie Polski.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta- dużej, międzynarodowej sieci handlowej poszukujemy Menedżera ds. umów najmu.

Opis stanowiska

  • Negocjacje umów najmu dla lokali użytkowych, w których prowadzona jest działalność handlowa spółki na terenie całej Polski
  • Kontrola realizacji założeń budżetowych w zakresie najmu
  • Przygotowywanie opracowań, raportów i syntez (głównie w języku angielskim)
  • Analiza konkurencji na rynku
  • współpraca z wieloma działami wewnątrz firmy oraz z firmami zewnętrznym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo-specjalność nieruchomości)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży nieruchomości (w tym doświadczenie w negocjacjach)
  • Znajomość rynku nieruchomości
  • Znajomość zagadnień prawnych z dziedziny nieruchomości
  • Doświadczenie w negocjacjach podparte konkretnymi osiągnięciami
  • Efektywna komunikacja
  • Umiejętność zarządzania priorytetami
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szeroki pakiet socjalny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page