Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 01/07/2016.

MENADŻER ds. REKRUTACJI SIECI SPRZEDAŻY - ODSZKODOWANIA

Poznań, Kalisz, Leszno, Konin, Piła, wielkopolskie

Kancelaria Prawna Competia Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• planowanie kierunków rozwoju sieci sprzedaży,

• realizacja celów rekrutacyjnych sieci sprzedaży,

• ścisła współpraca z Menadżerem ds. Szkoleń oraz Zarządem.

Oferujemy

• kontrakt menadżerski,

• stałe wynagrodzenie oraz premie,

• pakiet narzędzi HR.

Wymagania

• udokumentowane sukcesy w rekrutacji sieci sprzedaży!

• udokumentowane sukcesy w sprzedaży!

• udokumentowane 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży!

• komunikatywność na najwyższym poziomie!

Nowoczesna Kancelaria Prawna oferującą kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów... indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiodącym obszarem naszych działań jest obsługa prawna spółek, windykacja należności oraz odzyskiwanie odszkodowań. Zatrudniamy najlepszych specjalistów we wszystkich dziedzinach prawa. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Praca Kadra zarządzająca , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Ubezpieczenia