Opis stanowiska pracy

W związku z stałym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko menadżera ds. rekrutacji.

Obowiązki pracownika na w/w stanowisku:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów w związku z bieżącym zapotrzebowaniem firmy,
  • przygotowywanie oraz wystawianie ofert pracy,
  • selekcja nadesłanych CV,
  • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • przygotowanie umów oraz podpisanie ich z pracownikami,
  • przygotowanie raportu z bieżących postępów pracy.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • umiejętności pisania ciekawych i atrakcyjnych ofert,
  • nieszablonowych pomysłów na rekrutacje,
  • otwartości na ludzi,
  • kultury osobistej,
  • umiejętności zarządzania sobą w czasie oraz organizacji pracy własnej,
  • znajomości portali społecznościowych (szczególnie portali przeznaczonych dla osób poszukujących pracy),
  • dyspozycyjności 5 dni w tygodniu,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Ze swojej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju,
  • możliwość wykorzystania w praktyce nieszablonowych metod rekrutacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon oraz laptop służbowy).

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja