Menadżer ds. obsługi rynku DIY

Klient infoPraca.pl

Białystok, podlaskie

Prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej, lider w segmencie rynku, poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Białystok

Główne zadania:

  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie klientów,
  • regularna, osobista opieka nad klientami pozyskanymi,
  • raportowanie wyników, samodzielnie prowadzonych zadań na powierzonym regionie,
  • merchandising.

Oczekiwania:

  • znajomość współpracy z sieciami handlowymi,
  • osoba komunikatywna,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (priorytetem będą osoby z branży budowlanej i oświetleniowej)
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • praktyka w swobodnym poruszaniu się samochodem,
  • dobra obsługa komputera,
  • samodzielność, zaangażowanie, konsekwencja i zdecydowanie, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie – podstawa + % od obrotu,
  • możliwość awansu,
  • narzędzia służbowe (samochód, telefon, komputer).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.