Menadżer ds. Nadzoru Projektów Logistycznych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta dużego polskiego dewelopra, inwestora projektów mieszkaniowych i logistycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menadżer ds. Nadzoru Projektów LogistycznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja projektów inwestycyjnych.
  • Weryfikacja i analiza umów, wniosków, deklaracji, zleceń i innych dokumentów projektowych.
  • Nadzór nad procesami uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień itp.
  • Weryfikacja dokumentacji i raportów okresowych dla banków.
  • Weryfikacja operacji na kontach bankowych oraz dokumentacji na potrzeby zaciągania i spłaty kredytów.
  • Nadzór i pomoc w sprawach korporacyjnych - sprawozdawczość, Walne Zgromadzenia, umowy Spółki, zgłoszenia KRS.
  • Analiza raportów dotyczących inwestycji i realizacja zaleceń.
  • Badanie dokumentów i zdolności finansowej potencjalnych najemców.
  • Przygotowywanie raportów oraz danych do raportów, zestawień i opracowań na potrzeby sprawozdawcze Spółki.
  • Kontrola kosztowo - przychodowa bieżącej obsługi centrum logistycznego, realizacji założonego budżetu operacyjnego.
  • Kontrola realizacji inwestycji zgodnie z budżetem i harmonogramem.
  • Weryfikacja i zatwierdzanie poniesionych wydatków, prowizji, opłat i obciążeń kosztowych zgodnie z budżetem.
  • Nadzór, wsparcie i kontrola procesu pozyskiwania wymaganych dokumentów.
  • Współpraca z Księgowością w zakresie udzielania wyjaśnień, kontroli obiegu dokumentów, pozyskiwania raportów.
  • Nadzór procesu rozliczeń, uruchomienie windykacji.
  • Wsparcie w działalności operacyjnej centrum logistycznego po etapie inwestycyjnym.
  • Optymalizacja procesów biznesowych realizowanych w trakcie realizacji inwestycji.
  • Wdrożenie i nadzór nad stosowaniem procedur zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi w zakresie przygotowania inwestycji, budżetowania, kontrolingu inwestycji oraz realizacji inwestycji.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad współpracy i procedur przez wszystkich uczestników projektu.
  • Współpraca z pozostałymi uczestnikami projektu (zewn. i wewn.) w zakresie realizacji inwestycji.

Wymagania:

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, studia techniczne na kierunku budowlanym lub zarządzania projektami będą dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dokumentacja w języku angielskim) – warunek konieczny.
  • Znajomość Kodeksu Cywilnego w zakresach odnoszących się do robót budowlanych.
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz zarządzania projektami inwestycyjnymi.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizowania i nadzorowania pracy własnej.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.