Ciech S.A.

Menadżer ds. Eksportu Środki Ochrony Roślin

Od: Ciech S.A.
Miejsce pracy: Dowolne: Polska (Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Katowice i inne) lub zagranica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting

Ciech S.A. jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego w związku z dynamicznym rozwojem struktur i koncentracji na aktywnych siłach sprzedaży poszukuje kandydatów do pracy w Zakładach Chemicznych „Organika-Sarzyna” S.A. na stanowisku:

Azja Południowo-Wschodnia, Australia

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunki: Zarządzanie, Marketing, Finanse
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu klientami eksportowymi
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość rachunku wyników oraz programu Excel w stopniu zaawansowanym
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, marketingu i finansów
  • Umiejętność analizowania danych finansowych, kalkulowania korzyści i strat, szacowania ryzyka i opłacalności
  • Wysoka orientacja na wyniki, kreatywność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Samodzielność, zaangażowanie
  • Praktyczna znajomość etykiety biznesowej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w ramach podległego regionu

Twoje zadania:

  • Realizacja planu sprzedaży w podległym regionie zgodnie z przyjętą strategią rozwoju
  • Rozbudowa bazy klientów i wybór partnerów handlowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Budowanie długofalowych relacji handlowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Jeśli jesteś osobą aktywną, lubiącą poznawać nowych ludzi i szukasz ciekawej pracy w międzynarodowej firmie - dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk: