Męczą Cię pracownicze mundurki? Przyjdź do nas na luzaka :)

Multi-Plus

Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Knurów, Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Służbowy dresscode, drętwa atmosfera? Nie u nas!!! Sprawdź - młodzi, energiczni ludzie, per Ty z kierownikiem, dobra kasa (10-12zł/h), praca na I zmianę, zero spiny - przekonaj się w jak to jest właśnie u nas! Wyślij CV i zostań naszym konsultantem !

Co gwarantujemy?
Przede wszystkim stabilną pracę na podstawie umowy zlecenie w ścisłym Centrum, wynagrodzenie podstawowe +bardzo wysokie prowizje nawet po 4000zł i premie, profesjonalne szkolenia i dobre przygotowanie do pracy w naszym zespole. Możliwość pracy w godzinach porannych ! Weekendy z możliwością dorobienia!

Czego oczekujemy?
Pełnoletności, średniego wykształcenia, motywacji do pracy i "wygadania" i zaangażowania:)

Kogo szukamy?
Właśnie Ciebie! Wyślij CV !!!

To nie jest telemarketing ani callcenter!!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma multimedialna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
22
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media