Dax Cosmetics Sp. z o.o.
Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

Mechatronik

Miejsce pracy: Duchnów, Brzeziny, Wiązowna, Mińsk Mazowiecki, Zakręt

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn produkcyjnych i urządzeń infrastruktury technicznej według ustalonych harmonogramów.
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń.
  • Uczestniczenie w przezbrajaniu linii.
  • Zapewnienie ciągłości ruchu linii produkcyjnych.
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (min. średnie).
  • Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i szybkiego reagowania na zaistniałe sytuacje.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.