Mechatronik / Elektryk (m/k/t)

ZeitNah GmbH Personaldienste

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jako skuteczna agencja rekrutacyjna poszukujemy zmotywowanych oraz wykwalifikowanych pracowników w obszarze OWL, którzy poszukują interesujących miejsc pracy w znanych firmach w regionie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dobre perspektywy kariery i opcje przejęcia.

Dla naszego renomowanego klienta w dziedzinie produkcji malych czesci z tworzyw sztucznych poszukujemy od zaraz jednego pracownika (m/k/t)!

Twoje zadania:

  • Jako ekspert w swojej dziedzinie, Twoim glownym celem jest optymalizacja maszyn i urzadzen,
  • W tym celu identyfikujesz i analizujesz usterki oraz komunikaty o bledach i usterkach za pomoca urzadzen pomiarowych, testowych oraz diagnostycznych,
  • Eliminujesz komunikaty i usterki, wymieniasz zuzyte czesci na nowe,
  • Przekształcasz oraz rozbudowujesz maszyny i systemy, znajdujace sie w Firmie,
  • Prace elektroniczne znajduja sie rowniez w twoim zakresie odpowiedzialnosci,
  • Aktywnie angazujesz sie w utrzymanie najnowoczesniejszych maszyn i urzadzen,
  • Badasz i analizujesz siec systemow magistrali komunikacyjnej.

Twoj profil:

  • Jestes po ukonczonej szkole w zakresie Mechatroniki,
  • Posiadasz pierwsze doswiadczenie oraz posiadasz szeroka wiedze na temat Mechatroniki oraz Autotechniki,
  • Jestes osoba komunikatywna, posiadasz silna osobowosc, ktora z jednej strony jest niezalezna ale z drugiej strony lubi pracowac w zespole.

Oferujemy:

  • Zatudnienie na pelen etat;
  • Punktualna wyplata wynagrodzenia wedlug Taryfy IGZ 16 Euro/ godzina;
  • Dlugotrwale i konstruktywne zatrudnienie w dobrej atmosferze pracy z mozliwoscia pozniejszego przejecia;
  • Dobrze wyposazone zakwaterowanie w razie potrzeby.

Twoje perspektywy w ZeitNah:

- W naszej Firmie klient moze oczekiwac interesujacego oraz zroznicowanego srodowiska pracy z najlepszymi warunkami. Atrakcyjna i uczciwa platnosc zgodna z taryfa IGZ z wieloma uslugami specialnymi, takimi jak swiateczne i urlopowe premie oraz w 100% platne dni wolne ustawowo, co jest oczywistoscia. Twoja osobista osoba kontaktowa towarzyszy Ci indywidualnie na nowej sciezce kariery.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgloszenie z informacja o Twojej najzlizszej dacie rozpoczecia.

Nalezy pamietac, ze skladajac wniosek przez e-mail wyrazasz zgode na nasza polityke prywatnosci dotyczaca naszego procedu skladania wniosku, a tym samym zgadzasz sie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulacjami o ochronie o danych osobowych.

Prezentacja firmy

Jako skuteczna agencja rekrutacyjna poszukujemy zmotywowanych ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji