Mechatronik / Elektromechanik

Gi Group Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:

  • Bieżące naprawy i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Udział w modernizacjach parku maszynowego
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechanik/mechatronik)
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku mechanika/mechatronika w zakładzie produkcyjnym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej opartej na sterownikach PLC i napędach falownikowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Uprawnienia SEP przynajmniej do 1 kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.