Good Food Products Sp. z o.o.

Mechanik

Od: Good Food Products Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Skórzewo/ Plewiska k Poznań

Firma GOOD FOOD PRODUCTS Sp. z  o. o.
Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko
Mechanik

Zadania jakie powierzamy do realizacji na tym stanowisku obejmują:

  • remonty maszyn ekstruzyjnych
  • budowa nowych maszyn
  • nadzór i utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • usuwanie problemów mechanicznych – zapewnienie ciągłości produkcji
  • dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych

Dla ich efektywnej realizacji konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

  • dobra, praktyczna wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
  • podstawowa znajomość układów pneumatyki
  • gotowość do nauki i chęć do pracy
  • mile widziane 1-2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • mile widziane uprawniania eksploatacyjne do 1kV
  • praktyczne doświadczenie oraz umiejętność przeprowadzania napraw, konserwacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych, - mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym;
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane kierunkowe – mechanik, elektryk
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych zadań
  • dokładność, rzetelność, sumienność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji;
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Multisport, pakiet socjalny