Opis stanowiska pracy

Firma Admar sp.j. poszukuje kandydatów na stanowisko – Mechanik utrzymania ruchu. Do zadań mechanika maszyn będzie należało utrzymywanie maszyny w ciągłej sprawności, usuwanie usterek i problemów technicznych oraz wykonywanie regularnych przeglądów. Praca w Rudzie Ślaskiej.

Wymagania

- wykształcenie techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
- umiejętność diagnozowania i usuwania usterek mechanicznych,
- ogólna znajomości budowy maszyn,
- gotowość do pracy na 3 zmiany.

Obowiązki i zadani:
- usuwanie usterek mechanicznych
- utrzymywanie maszyn w ciągłej sprawności
- przegląd maszyn

Prezentacja firmy

Producent słodyczy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne