Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

Nr ref.: 26788
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:
  •  diagnoza oraz usuwanie pojawiających się awarii z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki
  •  wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  •  naprawa i modyfikacja elementów mechanicznych wyposażenia - prace warsztatowe

Oczekiwania:
  •  wykształcenie zawodowe o profilu mechanik
  •  mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w renomowanej firmie oparte o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń
  • oferta skierowana również do osób poszukujących pierwszej pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)