Boels Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy holenderską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 11 krajach Europy, jesteśmy liderem branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Luksemburgu, na Słowacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Islandii.

Od 2009 jesteśmy obecni w Polsce, gdzie otworzyliśmy swoje oddziały min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu oraz w Gliwicach, Jaworznie, w Czeladzi, w Lublinie i w Łomiankach koło Warszawy.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi oraz ogólnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

mechanik

W związku z wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi oraz ogólnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko : mechanik.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwacje oraz podstawowe naprawy sprzętu budowlanego oraz elektronadzędzi.

Obowiązki na stanowisku:
• Odpowiedzialnośc za konserwację oraz podstawową naprawę sprzętu z oferty wynajmu (narzędzia i drobne maszyny budowlane)
• Kontrola sprzętu oddawanego przez klientów po wynajmie
• Naprawa i likwidacja zakłoceń w funkcjonowaniu wypożyczonego sprzętu
• Zamawianie części zamiennych
• W przypadku poważniejszych awarii, organizacja oraz kontakt z odpowiednim organem zewnętrznym naprawiającym dany sprzęt
• Pomoc klientom przy usterkach

Mile widziani absolwenci szkół zawodowych/ technicznych posiadający praktyki

• Wykształcenie minimum zawodowe (mechanik/ elektromechanik, zawody techniczne itp.lub zamiłowanie do tego typu prac poparte doświadczeniem)
• Doświadczenie w pracy przy konserwacji i naprawach maszyn i urządzeń różnego rodzaju (w dużej mierze budowlanych), zainteresowanie mechaniką oraz elektromechaniką, silnikami i sprzętem
• Prawo jazdy kat.B
• chęć nauki i rozwoju zawodowego w tematyce dotyczącej tej funkcji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.