Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy

mechanik

Nr ref.: 35532
Praca stała
Lokalizacja: close to Namysłów

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń
  • przygotowywanie procedur i instrukcji pracy maszyn
  • wsparcie i szkolenia dla pracowników w zakresie zagadnień technicznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów hydrauliki oraz pneumatyki
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • specjalistyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)