Mechanik wózków widłowych/koparek/ładowarek

Job Talent 3

Belgia, zagranica

Dla klienta w pobliżu Brukseli pilnie szukamy dwóch doświadczonych:

Mechaników wózków widłowych/koparek/ładowarek

Oferujemy:

  • Stawka: 13.5€ brutto/godzina
  • Bonusy: (belgijskie warunki) 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, kilometrówka, ubezpieczenie, etc.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenie
  • komunikatywny angielski
  • własny samochód

Zakres obowiązków:

  • diagnoza wózków widłowych/koparek
  • naprawy mechaniczne (silniki diesla, instalacje gazowe)
  • naprawy hydrauliczne (systemy podnośne)
  • naprawy pneumatyczne (układy hamulcowe)
  • naprawy elektryczne (oświetlenie)
  • spawanie Mig Mag, electroda, etc.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.