Mechanik WCT - wydział utrzymania ruchu

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:

- utrzymanie w pełnej sprawności oraz prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń
- kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn
- wykonywanie napraw urządzeń oraz remontów zgodnie z określonym zakresem
- obchód i kontrola stanu wszystkich urządzeń na podległym obszarze

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne
- mile widziana wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej
- uprawnienia SEP do 1 kV
- doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielność, dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca bezpośrednio u pracodawcy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.