MECHANIK w Zespole Utrzymania Ruchu

WORK SERVICE S.A.

Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

Naszym klientem jest globalny producent plastikowych zamknięć, który posiada 23 fabryki w 20 krajach na całym świecie.

W związku z rozwojem produkcji w Polsce, uruchamianiem nowych linii produkcyjnych oraz powiększaniem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko MECHANIKA w Zespole Utrzymania Ruchu

Zadania:

  • Ustawianie procesu na liniach produkcyjnych
  • Zapewnienie optymalnej gotowości do pracy wszystkich maszyn, urządzeń i linii
  • Diagnostyka, regulacja i optymalizacja pracy parku maszynowego
  • Usuwanie awarii, konserwacja i serwisowanie maszyn
  • Aktywny udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy
  • Najnowocześniejszy park maszynowy, zapewniający rozwój kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na jedną zmianę + dyżury telefoniczne
  • System bonusowy
  • Pakiet socjalny
  • Finansowanie dokształcania się
  • Szkolenia
  • Sympatycznego Szefa :)

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy jako mechanik
  • Chęci zdobywania doświadczenie w nowoczesnej międzynarodowej firmie
  • Doświadczenia w pracy w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym, najchętniej metodą wtrysku
  • Teoretycznej wiedzy z zakresu mechaniki/ mechatroniki/ automatyki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.