Mechanik Utrzymania Ruchu

Arche Consulting

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• aktywne usuwanie awarii i urządzeń,
• wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
• wykonywanie prac zleconych przez przełożonych w ramach posiadanych kwalifikacji,
• wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia,
• regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń,
• analiza danych diagnostycznych,
• znajdowanie technicznych rozwiązań dla problemów występujących w utrzymaniu ruchu,
• praca przy urządzeniach wysokotemperaturowych i elementach wijących, praca na wysokości.

Wymagania

• wykształcenie techniczne,
• minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku bądź o podobnym profilu (Elektryk, Mechanik) w dziale Utrzymania Ruchu,
• uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne, min 1KV (mile widziane do 15 KV),
• znajomość budowy maszyn, pras hydraulicznych,
• mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji