Mechanik Utrzymania Ruchu

Work Service Express.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Work Express Sp. z o.o. ( Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116), dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu

Obowiązki:
- przygotowanie maszyn do produkcji;
- prawidłowe ustawianie maszyn i urządzeń na potrzeby produkcji;
- wypełnienie dokumentacji potwierdzającej prawidłowe ustawienie maszyn i urządzeń;
- kontrola ustawionych maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem produkcji oraz w trakcie trwania procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji;
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
- wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z przygotowanym harmonogramem.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe;
- znajomość obsługi maszyn;
- doświadczenie w wykonywaniu przeglądów prewencyjnych;
- doświadczenie w usuwaniu awarii maszyn;
- znajomość obsługi komputera.

Mile widziane:
- uprawnienia SEP 1kV;
- znajomość obsługi programu z rodziny CMMS;
- znajomość obsługi sterowników PLC Siemens;
- podstawowa znajomość języka angielskiego;
- 3 letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu lub podobnym dziale.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- stabilne zatrudnienie;
- pracę w systemie 3-zmianowym;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
- pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.