Mechanik Utrzymania Ruchu

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – wiodącej Firmy produkcyjnej na rynek Polski oraz Europejski - poszukujemy obecnie Mechanika Utrzymania Ruchu w pełni zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym z certyfikacją ISO 9001.

Mechanik utrzymania ruchu

Nr ref. 181/09/2019

Miejsce pracy: Gdańsk

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

•Diagnozowanie usterek mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych silników wysokoprężnych;

•Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych;

•Dbałość o infrastrukturę maszyn produkcyjnych pozwalającą na ciągłość produkcji;

•Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń.

•Przeprowadzanie przeglądów technicznych;

•Ocena stanu technicznego .

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, elektronika, automatyka lub pokrewne);

• Mile widziane doświadczenie w zakresie maszyn pakujących;

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Znajomość języka angielskiego – poziom B1;

• Umiejętność dobrej organizacji pracy;

• Samodzielność.

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria