Mechanik Utrzymania Ruchu

Hangsen Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Od: Hangsen Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bytom

Hangsen Europe jest częścią Hangsen Holding – światowego producenta e-płynów i lidera w branży produkującej elektroniczne papierosy. Wspieramy rozwój stale powiększającej się sieci dystrybutorów oraz dostarczamy produkty i usługi OEM dla największych detalistów na całym świecie. Do produkcji używamy naturalnych składników pochodzących z Włoch, Francji, USA i Hiszpanii.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy chcą pracować i rozwijać się w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu na stanowisku:

                                           MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: BYTOM

ZADANIA

  1. Realizacja bieżących napraw, usuwanie usterek, wykonywanie diagnostyki maszyn
  2. Rozwiązywanie problemów technicznych, zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  3. Zapobieganie przyczynom powstawania awarii
  4. Dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn, prowadzenie dzienników konserwacji
  5. Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  6. Udział w nowych uruchomieniach
  7. Ścisła współpraca z działem produkcji i jakości

WYMAGANIA

  1. Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn, elektromechanika
  2. Min. 3 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale UR
  3. Umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej
  4. Umiejętność diagnostyki oraz naprawy maszyn i urządzeń z zakresu mechaniki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki
  5. Uprawnienia SEP E do 1 kV
  6. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  7. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  8. Bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  1. Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Udział w projektach efektywnościowych
  3. Pracę w międzynarodowym zespole

Zainteresowany osoby prosimy o przesłanie swojego cv.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.