Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Kogo poszukujemy do naszego zespołu?
W chwili obecnej dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik/ Ustawiacz Maszyn

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

Uruchamianie i naprawa maszyn i urządzeń,
Przygotowanie maszyn do wykonania zaplanowanych zadań produkcyjnych,
Efektywna praca w zespole.

Wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne (budowa maszyn),
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Znajomość budowy maszyn,
Zdolności manualne,
Dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów,
Sprawne i szybkie wykonywanie zadań,
Gotowość do nauki i rozwoju,
Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole,
Efektywna komunikacja.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Klienta,
Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Pakiet szkoleniowy na stanowisku,
Pracę w systemie zmianowym (dodatki za pracę na II i III zmianie),
Pakiet socjalny i opiekę medyczną,
Dowóz do pracy z Gdańska Głównego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem numeru referencyjnego MECH/PRG

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji
realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o."

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak (dodatki do II i III zmiany)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji