Mechanik - Ślusarz - Złota rączka

PS Chemicals Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z wprowadzeniem nowego projektu na rynek, firma recyklingowa oddział w Łodzi zatrudni osoby do pracy na następujące stanowisko:

- ślusarz/mechanik/elektryk

Poszukiwana złot rączka, osoba znająca się na spawaniu, mechanice, ślusarstwie, dodatkowym atutem będzie znajomość elektryki, hydrauliki oraz pneumatyki.

Zadania:
- naprawy bieżące maszyn i urządzeń;
- prace związane z mechaniką maszyn na zakładzie produkcyjnym, oraz inne prace.

Wymagania

- dyspozycyjność;
- komunikatywność;
- punktualność;
- uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane);
- umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych (mile widziane);
- umiejętności ślusarsko - spawalnicze;
- umiejętność organizacji pracy własnej;
- dbanie o stan narzędzi i wyposażenia;
- sprawność manualna i dokładność;
- minimum 2 – 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Gwarantujemy:
- umowa o prace po okresie próbnym
- niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
- motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV oraz opcjonalnie Listu Motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PS Chemicals stworzyło rewolucyjną ofertę na rynku przetwórstwa w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji