Mechanik / serwisant przyczep ciężarowych

Pran Sp. z o.o.

Holandia, Barneveld, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy aktywnej w branæy samochodowej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Diagnoza przyczep
• Analiza mankamentów przyczep
• Naprawa przyczep

Wymagania
• Doświadczenie zawodowe jako mechanik / serwisant przyczep ciężarowych
• Prawo jazdy kat. BCE
• Wykształcenie techniczne, mechaniczne lub ukończona szkoła zawodowa
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego lub holenderskiego

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• Kontrakt na długi okres czasu, z możliwością pracy na stałe
• Bezpłatny kurs języka holenderskiego

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive