Mechanik samochodowy

CMP Holding

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

CMP Holding spółka z o.o. jest grupą kapitałową działającą w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta zmotoryzowanego, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży samochodów, części zamiennych i akcesoriów, usług serwisowych oraz usług finansowych Poszukujemy doświadczonych kandydatów do  pracy  na stanowisko:

mechanika samochodowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych
  • dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek;
  • utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności i prawidłowe jego zabezpieczenie;
  • doposażenie samochodów nowych w akcesoria i urządzenia;
  • wykonywanie prac przeglądowo i naprawczych zgodnie ze standardami marki
  • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek samochodowy;
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy
  • zapewnienie wysokiego poziomu wykonywanych prac;
  • minimum 2-letnie doświadczenie;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i dostęp do szkoleń;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Prezentacja firmy

Autoryzowana sprzedaż i serwis.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne