Mechanik samochodowy

Kronospan

Strzelce Opolskie, opolskie

Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Główne zadania i obowiązki:

 Bieżące usuwanie awarii i usterek w sprzęcie i środkach transportu
 Naprawy, remonty, konserwacje środków transportu na powierzonym terenie
 Ścisłe ewidencjonowanie zużytych części i materiałów

Wymagania:

 Wykształcenie minimum zawodowe
 Mechanika samochodowego -elektromechanika
 Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
 Mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu ciężkiego,
 Dyspozycyjność

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy
Stałe warunki zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Jeśli jesteś osobą której szukamy wyślij swoje CV z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz lub zadzwoń 17-582-22-66!