Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, swiatowego lidera w branzy samochodowej ,zajmujacego sie kontrola jakosci luksusowych marek ( Porsche, Mercedes, Audi,VW) na polnocy Niemiec,w miastach ; Hamburg;Bremen, Oldenburg, Wilhelmshaven , poszukujemy mechanikow samochodowych.

Zakres obowiazkow:
- czesciowa naprawa i renowacja luksusowych aut
- kontrola jakosci i wykonywanie ewentualnych napraw korygujacych
-ewentulny montaz badz wymiana czescki karoserii i podzespolow jak np.Zderzakow czy blotnikow

Oferujemy:
- umowe o prace na niemieckich warunkach na czas nieokreslony
- diety oraz zakwaterowanie oplacone przez pracodawce
- wsparcie koordynatora podczas calego okresu zatrudnienia

Wymagania

- wyksztalcenie min. zawodowe jako mechanik samochodowy
- doswiadczenie zawodowe
- znajomosc jezyka niemieckiego liub angielskiego na poziomie umozliwiajcaym komunikacje w miesjcu pracy
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
80
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, oplacowane zakwaterowanie przez firme
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive