Mechanik Samochodowy

PLICHTA

Gdynia, pomorskie

PLICHTA

Od: PLICHTA
Miejsce pracy: Gdynia

To może być Twoja wielka szansa!

Jeżeli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i zdobyć fajną pracę w Naszym nowym salonie - to jesteś Osobą której szukamy!

MECHANIK SAMOCHODOWY

Uczeń lub doświadczony Pracownik

Miejsce pracy: Gdynia, Morska 314

Oferujemy:

  • współpracę od września/października 2019
  • atrakcyjne wynagrodzenie i korzystne rabaty
  • stabilne zatrudnienie
  • system szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i certyfikowane szkolenia
  • Pracę w godzinach: 07:00-15:00/ 11:00-19:00 + co druga sobota 07:00-15:00

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • wiedza techniczna
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • ważne prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy
  • doposażenia
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu