Mechanik samochodowy z angielskim - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Rotterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy doświadczonych mechaników samochodowych

Pełna mechanika samochodowa,
Wstępna diagnostyka komputerowa

Od kandydatów wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - pozwalającej na swobodną komunikację z przełożonymi/współpracownikami/klientami

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • zakwaterowanie, transport do pracy
  • holenderską umowę wraz z ubezpieczeniem
  • opiekę koordynatora na terenie Holandii

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza.
Istnieje również możliwość osobistego odwiedzenia biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne